18 mar 2014

I Wanna Thank You Much

Hej, tu Ched. To nie jest normalna notka. Wiem, że może będzie trochę sprzeciwu, albo radości. Otóż przykro mi to pisać, ale zdecydowałam się odejść. Tak, dobrze napisałam. Odejść. Mocno się nad tym zastanawiałam. Jednak wiem, że jeśli nie chcę, to nic na siłę robić nie będę. Straciłam wenę i siły. Mało mam czasu na szablonowanie. Tak, to była moja wymówka,  nie zamierzam podawać Wam jakiś bezsensownych wytłumaczeń, bo nie muszę. Możecie mnie czasami zobaczyć na Kruczych Szablonach (czasami się Wam ukażę). Waszym nowym "przywódcą" została Inginia, a Latte opiekuje się Galerią. Mam nadzieję, że nie obrazicie się na mnie i nie odwrócicie ode mnie ;) Po prostu skoro mam wybór, to korzystam. Może kiedyś wrócę? Kto wie. Najpierw musi wrócić pasja :/ Pasjo, gdzie jesteś? Eh. A więc tak na koniec chciałabym podziękować wszystkim, którzy wspierali Szablono-Sferę od samego początku. Jestem przeszczęśliwa, że mogłam założyć taką cudną szablonarnię z równie wspaniałymi ludźmi. Dziękuję całej załodze, po prostu za to, że jesteście! Tworzyliście cudowną atmoSFERĘ. ^^ Stażystom życzę powodzenia, wytrwałości i weny! :) Ingini i Latte dziękuję z całego serca, za to, że byłyście ze mną od pierwszych dni SS. Pomagałyście mi prowadzić tego bloga i wiem, że świetnie będziecie go prowadzić dalej. Kocham Was wszystkich, komentujących, oceniających, krytykujących SS, a także załogę i wgl Love everywhere. No cóż na mnie czas.... PA! :)

5 komentarzy:

 1. Szczerze mówiąc, to wszystko nie docierało do mnie. Jak to, Chedey nas opuszcza? Dopiero teraz czytając ten post powoli zaczynam ogarniać... Smutno mi, wiesz? I znając mnie zaraz się poryczę.
  Myślę, że wszystkie będziemy Cię wspaniale wspominać i jeśli... Nie, nie "jeśli"... kiedy zdecydujesz (nie daje Ci wyboru xd), że chcesz wrócić przyjmiemy Cię z otwartymi ramionami, tak jak Ty przyjęłaś nas :) (tak, wiem, ostatnie zdanie dziwnie "zabrzmiało", ale taka prawda).
  Życzę Ci powodzenia i żeby wena jak najszybciej wróciła :D
  Kisski, kisski :*

  OdpowiedzUsuń
 2. Szkoda,ale mam nadzieję,że wena wróci ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ched przepraszam ,że dopiero dzisiaj komentuję , ale wcześniej nie miałam siły . Mimo ,że jestem tu krótko to będę tęsknić za tobą :* Jest mi smutno ,że straciłam tak wspaniałą mentorkę jak ty . Mam nadzieję ,że twoja wena wróci z wakacji i wrócisz do nas z podwójnym powerem :D .
  Kocham kocham <3 I weno wracaj szybko :*
  Cannella

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. :) Dziękuję, a Tobie życzę miłego stażu i łatwego przejścia go :))

   Usuń