30 wrz 2014

Podsumowanie stażu Madzi. D [297]


Welcome back! Dziś notka króciutka (szablon i nagłówek), bo jestem chora i ostatnie czego teraz chcę to użeranie się z bloggerem, który wiecznie ma jakieś problemy... Też tak macie, że kiedy chcecie coś szybko zrobić/śpieszycie się gdzieś, nagle wszystko przestaje działać, nie rozumie prostych poleceń i zawiesza się? Nienawidzę tego. Dobra nieważne, gadam od rzeczy xd. Kończę ten swój wywód, bo jeszcze czeka mnie randka z chemią.
Enjoy!
Podsumowanie stażu Madzi. D

Szablony wolne: 6
Zamówienia: 2
Dodatki: 4 (nagłówki)
Ulubiona praca: Ress, moja

Co do zarzutów: Za mało tekstur i stocki nie zawsze mi się komponują. Całe nagłówki są też za bardzo... wygumowane.
Do css'a nie mam wątów.
Jest świetny. ~Ress
Jeśli chodzi o moją opinię: patrząc na prace, które prezentowałaś tutaj, a te ze zgłoszenia, jestem bardzo zadowolona z postępu :) Tak, jak pisała Ress, nie jest idealnie, ale wierzę, że niedługo będzie.

Jedyne co muszę jeszcze napisać to WITAMY W EKIPIE! 

Szablon i nagłówek: Nagłówek możecie kojarzyć z poprzedniej notki... Tak wyglądał w pierwszej koloryzacji :)


Bez komentarza...

Limit: nie wiem... zobaczy się xd

Bye :*

5 komentarzy:

 1. Nagłówek jest cudny, bardzo mi się podoba!
  A co do zamówienia, to kiedyś na tego bloga składałam, ponad miesiąc temu, ale nie zostało wykonane, bo szabloniarka odeszła. Liczę na szczęście, że uda mi się trafić i zostanie przyjęte ;)
  1. http://futbol-amar-amistad.blogspot.com/
  2. Zdaję się na Ciebie, bo myślę, że będzie Ci łatwiej. Co do postaci, to Sergio Ramos i Gerard Pique koniecznie w klubowych koszulkach (Real i Barca). Mile widziane byłyby również herby klubów.
  3. Bez
  4. Układ prawo kolumnowy, jasne kolorki, biel z jaśniutkim fioletem czy coś w tym stylu. W sumie jak Ci pasuje, byleby czcionka nie musiała być jasna/biała, ale najlepiej czarna/ciemno-szara.
  5. "Zwiadowcy"

  Prosiłabym o powiadomienie, czy zamówienie zostało przyjęte, bym w razie czego mogła złożyć je pod następną notką, ponieważ zależy mi na w miarę szybkim dostaniu. Wiecie, czekam od miesiąca i chciałabym go już mieć ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wow. Widzę, żeś jest stałą klientką :D

   Usuń
  2. hahaha, a no stałą ;) A tak szczerze jakoś się blogów u mnie naroiło ostatnio, a już nie chcę składać w 10 innych miejscach, więc tak jakoś wyszło. A wasze szablony kocham, jednak po tym dam Wam spokój na kilka miesięcy ;D

   Usuń
 2. Ja krótko i na temat: Nagłówek BOSKI ^^

  OdpowiedzUsuń
 3. O matko! Nie wierzę, dziękuję <33
  /Madzia D.

  OdpowiedzUsuń